Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Książka (dla) Przedszkolaka - realizacja projektu Przedszkole nr 9 w Rybniku


Film dodał(a) Nauczycielki Przedszkola
ponad 2 lat temu, wyświetleń 524


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Przedszkole nr 9 w Rybniku zrealizowało szereg zajęć z książką w roli głównej. Oprócz po południowego czytania dzieciom przeróżnych bajek, Legend i Baśni Polskich w przedszkolu na stałe zagośił "Kącik wymiany książek" dla dzieci oraz "Kącik dla Rodzica". Przedszkola zakupiło wiele pozycji książek dla dzieci oraz zakupiło książeczki bajek terapetucznych do zajęć.

Jednak największym wydarzeniem w naszym przedszkolu było zorganizowanie ogólnopolskiego konkursu dla dzieci i rodziców pt.: "Moja sensoryczna książeczka". Konkurs został zorganizowany we współpracy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Rybniku. Wpłyneło do nas 44 prac z całej Polski. Celem konkursu było rozwijanie kreatywności, twórczości i wyobraźni u dziecka, ćwiczenie zręczności i logicznego myślenia, rozwijanie zdolności manualnych, wykorzystanie książeczek do terapii integracji sensorycznej dzieci. Organizatorkami konkursu była Dorota Nalepa, Izabela Lech-Simińska i Katarzyna Bieniek - nauczycielki z P09 z Rybnika.

 

Dziękujemy i Pozdrawiamy.

Książka dla przedszkolaka

Projekt zachęcający do promowania czytelnictwa oraz rozbudzania miłości do literatury wśród dzieci od najmłodszych lat.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Nauczycielki PrzedszkolaWyślij wiadomość
do Nauczycielki Przedszkola

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Nauczycielki Przedszkola

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka