Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 2731.23 kb
Stron: 3
Id: 10942

Plik zawiera

Dodatkowe kafelki do kalendarza - wrzesień

Czerwiec 2022

Dodatkowe kafelki do kartek z kalendarza (np. urodziny, wycieczka, uroczystość), do wykorzystania w trakcie roku przedszkolnego. Zostały przygotowane, aby ułatwić nauczycielom i przedszkolakom oznaczanie dodatkowych dni, świąt i wydarzeń, które mają miejsce w przedszkolu. Kafelki mają b... więcej
Pobierz Scenariusze zajęć 1
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

kalendarzświęta

Więcej w podobnej tematyce znajdziesz klikając w jeden z tagów lub skorzystaj z wyszukiwarki

Więcej z tego numeru

Czerwiec 2022

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Jeżeli nie znalazłeś interesującego Cię scenariusza zajęć lub artykułu, skorzystaj z naszej wyszukiwarki

Dodatkowe kafelki do kartek z kalendarza (np. urodziny, wycieczka, uroczystość), do wykorzystania w trakcie roku przedszkolnego.

Zostały przygotowane, aby ułatwić nauczycielom i przedszkolakom oznaczanie dodatkowych dni, świąt i wydarzeń, które mają miejsce w przedszkolu.

Kafelki mają białe tło, dzięki temu każdy może je pokolorować na dowolny kolor, który wybierze do danej formy aktywności. Na przykład kafelki z urodzinami można podpisać imionami dzieci, na torcie każdy może dorysować tyle świeczek, ile ma lat i ozdobić swój urodzinowy kafelek według własnego pomysłu (cekinami, guzikami itd.).

Scenariusze zajęć

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz