Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
Typ: mp3
Wielkość: 5315.3 kb
Id: 7888

Autobusem przez Afrykę - wersja wokalna (PD, mp3)


Piosenka pochodzi z płyty „Alfabet na START!”. „Alfabet na START!” to publikacja, dzięki której dzieci mogą poznawać litery i zdobywać pierwsze czytelnicze doświadczenia – bez większego trudu i dobrze się przy tym bawiąc. Przeznaczona j... więcej
Pobierz Ten plik można pobrać za pomocą SMS (3.69 PLN brutto).

Zobacz również

festiwalpiosenkibpkoncertpiosenkibppiosenkaalfabet

Więcej w podobnej tematyce znajdziesz klikając w jeden z tagów lub skorzystaj z wyszukiwarki

Piosenka pochodzi z płyty „Alfabet na START!”.

„Alfabet na START!” to publikacja, dzięki której dzieci mogą poznawać litery i zdobywać pierwsze czytelnicze doświadczenia – bez większego trudu i dobrze się przy tym bawiąc. Przeznaczona jest dla osób pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym (nie tylko dla nauczycieli, ale także dla rodziców). Może również służyć jako pomoc do pracy z dziećmi starszymi, które z różnych względów nie przyswoiły sobie liter wcześniej – na przykład zagrożonymi dysleksją czy tymi, których rozwój jest nieco opóźniony.

 

Publikacja składa się z 24 kart wprowadzających litery małe i wielkie, czyli 48 znaków graficznychNa każdej karcie znajduje się wiersz, piosenka lub opowiadanie oraz ilustracje, które w obrazowy sposób przybliżają pojęcie danej litery oraz jej kształt. Na drugiej stronie zamieszczone są propozycje zabaw, które można przeprowadzić z dziećmi. Tym samym połowa materiału stanowi bezpośrednią pomoc dla nauczyciela, a połowa przeznaczona jest dla dzieci.

 

Dowiedz się więcej