"Jest taki dzień" - Jasełka w przedszkolu

Wydarzenie dodał(a) Ewa Andruszko

Aby wszyscy z Was znaleźli swoje miejsce przy stole wigilijnym,

by spełniły się Wasze najskrytsze marzenia, aby każdy kolejny

dzień był jeszcze lepszy, bądźmy dla siebie bardziej serdeczni,

patrzmy na to co dobre a nie na to co nas dzieli.

Wszystkiego najlepszego na święta i Nowy Rok.

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, to czas na który wszyscy czekają z niecierpliwością. W Przedszkolu Miejskim "Niezapominajka" Rodzice zaprezentowali swe talenty aktorskie. To były wyjątkowe jasełka, bajkowe, które przygotowały panie Ewę Andruszko i Elżbietę Skwarę. Nasi aktorzy wcielili się w role Maryi i Józefa, Czerwonego Kapturka, Jasia i Małgosi, był Pinokio i Dziewczynka z zapałkami, królowie i pasterze, nie zabrakło Aniołów i anielskiego chórku. W tej roli wystąpiły dzieci z grup 5-latków. W magicznej świąteczno-zimowej scenerii dzieci oraz zaproszeni goście z zapartym tchem śledzili przebieg przedstawienia. W tej niepowtarzalnej atmosferze złożyliśmy sobie serdeczne świąteczne życzenia. Dzieci wręczyły zaproszonym gościom  serca  z piernika. Wszyscy aktorzy również otrzymali piękne bombki wykonane przez panią Elę. Nasze spotkanie zakończył słodki poczęstunek.

Spokojnych, radosnych, ciepłych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia.

od Ewa Andruszko

do Ewa Andruszko