Moje miasto - Wrocław

Wydarzenie dodał(a) Agnieszka Połomka

Wspaniale! Możemy się pochwalić naszym przepięknym miastem w całej Polsce - my dzieci, my wychowankowie wrocławskiego przedszkola.

W naszej placówce konkurs został ogłoszony już w marcu. Dzieci 5- i 6-letnie zabrały się mocno do pracy - przecież tyle można pokazać! Efekty tej pracy - dzieci oraz nauczycielek, można było podziwiać na tablicach grupowych, grup III, IV i V. Teraz przyszedł czas na jury, a praca ta nie była łatwa. Po burzliwych obradach nauczycielek z grup - III: p. Małgorzaty Orłowskiej, IV: p. Małgorzaty Karaś, p. Agnieszki Połomki oraz V: p. Marzeny Rogalskiej - Rząsy i p. Marii Sadowskiej udało się z wielkim trudem wskazać finalistów. I tak do Krakowa poleciały prace piątki dzieci: Zuzi Kalickiej (6 lat), Mai Karneckiej (6 lat), Tomka Konopskiego (5 lat), Mai Rymarskiej (5 lat), Amelki Sobkowiak (5 lat). A nam pozostało czekanie, co dalej i żal, że tylko pięć prac będzie mogło ukazać urok naszego miasta, naszej Małej Ojczyzny, naszego Wrocławia.
I satysfakcja też, że właśnie te prace!
Teraz czekamy, co dalej...

Moja mała ojczyzna

od Agnieszka Połomka