Moja mała ojczyzna - mieszkam w Nowym Sączu

Wydarzenie dodał(a) Zofia Smajdor

W miesiącu marcu odbyły się eliminacje wewnątrz przedszkolne w Niepublicznym Przedszkolu "Jaś i Małgosia" w Nowym Sączu. Na konkurs wpłynęło 45 prac, które zachwycały swoją różnorodnością. Dzieła naszych pociech można było podziwiać na wystawie w holu naszego przedszkola. Końcem marca komisja złożona z 4 osób zebrała się na naradę, aby wyłonić autorów najpiękniejszych prac. Członkami komisji były panie: Zofia Smajdor - dyrektor i nauczyciele: Grażyna Zboś, Karolina Nawojowska, Teresa Mosurek. Trzeba przyznać, że komisja miała bardzo trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace były ciekawe i staranne. Dlatego w efekcie końcowym każdy z uczestników został nagrodzony dyplomem i niespodzianką z rąk samej pani Dyrektor. Szczególnie wyróżnionych zostało jednak pięć prac, które wysłaliśmy do etapu ogólnopolskiego. Trzymamy kciuki za naszych wyróżnionych: Martynkę O., Julię F., Natalię H., Kubusia M. i Olivię W.

Moja mała ojczyzna

od Zofia Smajdor