"Moja mała ojczyzna - mieszkam w Zwierzyńcu"

Wydarzenie dodał(a) Katarzyna Kowal-Kulik

16 marca 2012 roku w Przedszkolu Samorządowym im. Wandy Cebrykow odbyły się przedszkolne eliminacje do ogólnopolskiego konkursu „Moja mała ojczyzna – mieszkam w…” organizowanym przez Centrum Edukacyjne BLIŻEJ PRZEDSZKOLA. W trakcie przedszkolnych eliminacji powstało 20 przepięknych prac, spośród których komisja w składzie: Irena Szymczuk – dyrektor przedszkola, Katarzyna Kowal – nauczyciel wychowania przedszkolnego, koordynator konkursu, Anna Bezpalko-Wasiołek – nauczyciel rytmiki miały za zadanie wybrać pięć najlepszych prac. Komisja miała bardzo trudne zadanie, gdyż wszystkie prace były niezwykle ciekawe, wykonane z wielką starannością. Po burzliwych obradach komisja wyłoniła pięciu laureatów (od lewej): Hanna Mokrosz lat 5, Magdalena Skóra lat 5, Martyna Szpuga lat 5, Paulina Pietrykowska lat 5, Marcel Murzacz lat 5. Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie konkursu! :)

Moja mała ojczyzna

od Katarzyna Kowal-Kulik