Gościliśmy czarodzieja

Wydarzenie dodał(a) Kinga Kurczek

Czy można wyciągnąć monetę zza ucha albo z buta? Jak złączyć dwa koła bez ich rozcinania? Czy można wyczarować królika z kapelusza? Oczywiście, że tak! Nasz Gość, wybitny Pan Magik, udowadniał że wszystko jest możliwe. 7 lutego zaprosił dzieci z Akademii Zielonego Misia w Krakowie na występ pt. Zaczarowany Świat Małych Czarodziejów. Zanim Magik ukazał nam moc magicznych sztuczek, zaprosił do zabawy naszych kolegów. Ku zdumieniu ich samych czarowali! I to jak! Jasiek z grupy Krasnoludków, chodząc dumnie z magicznym cylindrem na głowie, sprawił, że kolorowe kulki zniknęły z pudełka! Igor z koleżanką z grupy Tygrysków włożył cztery kolorowe chusteczki do cylindra, po czym stuknął w niego, wypowiadając magiczne abrakadabra i co? Chusteczki stworzyły kolorową tęczę! Ich miny po tych czarodziejskich wyczynach  mówiły same za siebie – byli bardzo zdziwieni, że posiadają tajemne moce ;) Po dziecięcych sztuczkach przyszedł czas na występ mistrza, który zaczarował swoją rękawiczkę, że ta fruwała po całej sali, wyciągał pieniądze zza uszu, z rękawów i spod pantofli, zamieniał miejscami zwierzęta, wyczarował dwa białe gołąbki i zademonstrował wiele wiele innych sztuczek. A na koniec zniknął…. w korytarzu ;)

od Kinga Kurczek

do Kinga Kurczek