Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Piękne, cudowne, wspaniałe!!!


Wydarzenie dodał(a) Beata Musielak
ponad 14 lat temu, wyświetleń 2705


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Babcia i dziadek to zawsze najmilsi goście w przedszkolu ale tym razem uroczystość nie odbyła się w placówce przedszkolnej ale w wielkiej hali sportowej w Rydzynie.

Jaki dzisiaj dzień wesoły - najprawdziwsze święto!
Widzę Babcię tak szczęśliwą – pięknie uśmiechniętą.
Dziadek taki elegancki pięknie ogolony,
To dla Babci – mojej Babci czyli swojej żony !
Dziś słoneczko jasno świeci, zima biała śpiewa.
A w przedszkolu przedszkolaki składają życzenia.
Wszystkim babciom, wszystkim dziadkom
Zdrowia, pomyślności, uśmiechów na co dzień
I dużo radości.

Składają Przedszkolacy z Rydzyny

Dnia 20 stycznia dzieci z przedszkola w Rydzynie przeżywały wielkie wydarzenie - Dzień Babci i Dziadka. O godzinie 16.00 wszystkie Babcie i Dziadkowie przyprowadzili swoje wnuki i wnuczki do hali sportowej w Rydzynie. Niektórzy bardzo się rozglądali, ponieważ w  tak pieknej hali byli po raz pierwszy w życiu, bowiem Babcie i Dziadkowie przyjeżdżają czasami do swoich wnuków z bardzo daleka. Punktualnie o godz. 16.00 Dyrektor przedszkola powitała serdecznie wszystkich zebranych gości i rozpoczęło sie przedstawienie z udziałem wszystkich stu przedszkolaków oraz prawie 400 gości. Dzieci przedstawiły montaż słowno-muzyczno-taneczny pt.: "Polska w tańcu, słowie i piosence" oraz zaśpiewały piosenki specjalnie dla miłych gości. Było też przepięknie zaśpiewane sto lat oraz walc na sto par. Potem były łzy wzruszenia, gdyż dzieci składały swoim najukochańszym gościom życzenia i podarowały śliczne upominki. Na zakończenie w podziękowaniu za trud włożony w występy wszystkie dzieci otrzymały słodką niespodziankę od naszego Przyjaciela Przedszkola, pana radnego Kornela Malcherka. Głos zabrał również jeden z dziadków, który podziękował wszystkim paniom za przygotowanie uroczystości.
 
BM - Przedszkole

Moja mała ojczyzna





Zobacz wszystkie wpisy
od Beata Musielak



Wyślij wiadomość
do Beata Musielak

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Beata Musielak