Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Spotkanie z Pszczelarzem


Wydarzenie dodał(a) Aneta Lenard
ponad 12 lat temu, wyświetleń 3035


Wpis został sprawdzony przez moderatora

      Dnia 28 września do naszego przedszkola zawitali  goście – Pszczelarz wraz z żoną oraz ich podopieczne  – pszczoły. Nasz gość opowiadał przedszkolakom o swojej pracy, o tym, co dzieje się w ulu  o każdej porze roku, jak pszczoły robią miód. Bardzo ciekawa okazała się prezentacja wnętrza ula,  w którym było wyraźnie widać królową matkę oraz różnych narzędzi służących pszczelarzowi podczas pracy - podkurzacz, specjalny kapelusz.  Na sam koniec nasze przedszkolaki miały możliwość spróbowania pyłku kwiatowego oraz pysznego miodu

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Aneta Lenard

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
150 zł w prezencie za zakup wyprawki plastycznej! sprawdź