Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Spotkanie z Pszczelarzem


Wydarzenie dodał(a) Aneta Lenard
ponad 13 lat temu, wyświetleń 3160


Wpis został sprawdzony przez moderatora

      Dnia 28 września do naszego przedszkola zawitali  goście – Pszczelarz wraz z żoną oraz ich podopieczne  – pszczoły. Nasz gość opowiadał przedszkolakom o swojej pracy, o tym, co dzieje się w ulu  o każdej porze roku, jak pszczoły robią miód. Bardzo ciekawa okazała się prezentacja wnętrza ula,  w którym było wyraźnie widać królową matkę oraz różnych narzędzi służących pszczelarzowi podczas pracy - podkurzacz, specjalny kapelusz.  Na sam koniec nasze przedszkolaki miały możliwość spróbowania pyłku kwiatowego oraz pysznego miodu


Zobacz wszystkie wpisy
od Aneta LenardWyślij wiadomość
do Aneta Lenard

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Aneta Lenard

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka