Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Spotkanie ze Strażnikiem Miejskim


Wydarzenie dodał(a) Aneta Lenard
ponad 12 lat temu, wyświetleń 3875


Wpis został sprawdzony przez moderatora

21 września 2011 r. (środa) Motylki wzięły udział w spotkaniu  z przedstawicielem Straży Miejskiej. Tematem spotkania było : „Jestem bezpieczny w domu i poza nim”. Dzieci wysłuchały bajki nawiązującej do tematyki spotkania. Przedszkolaki dowiedziały się, że nie można samemu otwierać drzwi nikomu, nie należy dotykać urządzeń elektrycznych oraz nie należy bawimy się lekarstwami i ich połykać. Zostały zapoznane ze specyfiką pracy Strażnika Miejskiego. Każdy mógł też przymierzyć czapkę Strażnika oraz na koniec dostaliśmy książeczki z bajką i obrazkami do kolorowania, nawiązujące do przedstawionego tematu. Dzieci podziękowały za spotkanie śpiewając piosenkę o bezpiecznym poruszaniu się po drodze.

 

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Aneta Lenard

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
150 zł w prezencie za zakup wyprawki plastycznej! sprawdź