🌸 Witaj wiosno! Książka miesiąca -30% – Sprawdź

Akademia Edukacji

Szkolenia na najwyższym poziomie. Rozwijaj się wygodnie online lub stacjonarnie.

O Akademii
Polecamy
Akademia Dziecięcej Matematyki
Akredytacja
Akademia Edukacji jest Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli. 25 czerwca 2024 r. uzyskała przedłużenie akredytacji Małopolskiego Kuratora Oświaty otrzymanej dnia 31 lipca 2019 r. Nr decyzji: NP.5470.4.2024.MD

IV Gminny festiwal piosenki przedszkolnej

Wydarzenie dodał(a) Ewa Świątek ponad 15 lat temu · 5541 wyświetleń
Wpis sprawdzony przez moderatora
IV Gminny festiwal piosenki przedszkolnej


W dniu 14.06.2011r. w MGOK w Ożarowie odbył się IV Gminny Festiwal Piosenki Przedszkolnej, który patronatem objął Burmistrz Ożarowa Pan Marcin Majcher . Celem imprezy była aktywizacja kulturalna środowisk przedszkolnych , możliwość publicznej prezentacji umiejętności artystycznych dzieci, umuzykalnianie poprzez wspólną zabawę ze śpiewem oraz popularyzacja piosenki przedszkolnej o tematyce profilaktyczno- zdrowotnej.
Organizatorem festiwalu było Przedszkole Publiczne w Ożarowie, którego Dyrektorem jest Jolanta Gołąb natomiast imprezę zorganizowały Wicedyrektor Ewa Świątek(niżej podpisana)oraz nauczycielki: Renata Gradzińska , Agnieszka Witek, Anna Pękalska.
Swoją obecnością na imprezie zaszczycili nas: Marcin Majcher-Burmistrz Ożarowa, Danuta Mroczek-inspektor do spraw oświaty, Helena Kara- Dyrektor PZS i P w Lasocinie, Marzena Okręt-Dyrektor PSP w Pisarach, Jolanta Banach-Dyrektor Biblioteki Publicznej w Ożarowie, Jolanta Sobczyk –Kierownik ŚDS w Ożarowie oraz rodzice.
Na tegorocznym festiwalu zaprezentowało się 170 uczestników z czterech placówek oświatowych z terenu gminy Ożarów. Każda grupa zapowiedziana przez prowadzącą Renatę Gradzińską wykonała dwie piosenki w tym jedną śpiewała cała grupa, a jedną zespół liczący maksymalnie pięć osób. A były to:

  1. Grupa "Misie" z PSP w Pisarach i zespół w składzie: Aleksandra Wojciechowska, Oliwia Chrzanowska, Aneta Suska, Sebastian Siwek, Aleksandra Gąsowska. Dzieci przygotowały nauczycielki: Halina Ozdoba, Wioletta Halat.
  2. Grupy "Biedronki” i "Pszczółki” z Publicznego Zespołu Szkoły i Przedszkola w Lasocinie i zespół w składzie Bartłomiej Rajter, Natalia Postój, Emilia Kolasińska. Dzieci przygotowały nauczycielki Ewelina Kopeć, Maria Kobrzycka – Beczek, Eliza Smyła.
  3. Grupa "Misie” z PSP w Janowicach i zespół w składzie Amelka Adamska, Paweł Adamski, Patrycja Kopeć, Mateusz Babski, Ola Sałata. Dzieci przygotowała nauczycielka Dorota Gadowska.
  4. Grupa "Zajączki” z PP w Ożarowie i zespół w składzie Martyna Kuśmierczyk, Mateusz Kozakiewicz, Fabian Orzechowski. Dzieci przygotowały nauczycielki Zofia Kawecka, Elżbieta Wojdan.
  5. Grupa "Smerfy” z PP w Ożarowie i zespół w składzie Ola Bernat, Wiktoria Kołeczek, Piotruś Kwiatkowski, Oskar Szot, Wiktoria Kwiatkowska. Dzieci przygotowały nauczycielki Romualda Banach, Renata Gradzińska.
  6. Grupa "Gwiazdeczki” z PP w Ożarowie i zespół w składzie Małgorzata Staniszewska, Małgorzata Kwitek, Wiktoria Heba, Mikołaj Biedrzycki, Michał Gozdek. Dzieci przygotowały nauczycielki Bogumiła Bartnik, Anna Pękalska.
  7. Grupa "Biedroneczki” z PP w Ożarowie i zespół w składzie Aldona Madej, Michał Lipiec, Anna Chmielewska, Nikola Andrachiewicz, Kamila Kwiecień. Dzieci przygotowały nauczycielki Elżbieta Pisula, Renata Gradzińska.

Gościnie wystąpiło kółko "Tańczące promyczki” z PP w Ożarowie przygotowane przez panie Agnieszkę Witek, Renatę Gradzińską, Annę Pękalską.

Wszystkie przedszkolaki zaprezentowały się wspaniale. Pokazały nie tylko swoje umiejętności wokalne ale także taneczne i aktorskie. Ich występy uświetniły przepiękne stroje i rekwizyty.
Odbywający się co roku przegląd, dzięki zabawnemu prowadzeniu klaunów, w których rolę doskonale wcieliły się Agnieszka Witek i Anna Pękalska należy do najbardziej żywiołowych i budzących największe emocje wśród małych artystów i publiczności.
Wszyscy mali wykonawcy poradzili sobie świetnie. Dzięki hojności sponsorów otrzymali indywidualne i grupowe nagrody , dyplomy oraz poczęstunek. Tegoroczny festiwal sponsorowali:

  • Burmistrz Ożarowa –Marcin Majcher
  • Bank Spółdzielczy w Ożarowie
  • Sklep ,,Groszek”- Joanna i Jerzy Cieciura
  • Cyfrowe Studio Wideoprodukcja- Robert Gradziński
  • Moje Bambino
  • Wydawnictwo MAC Edukacja


Serdecznie dziękujemy za dar serca.

Dziękujemy również Dyrektorowi MGOK - Marianowi Susowi za udostępnienie sali widowiskowej.

Mamy nadzieję, że dostarczyliśmy zarówno występującym jaki i oglądającym wielu wspaniałych wrażeń.

bliżej MAX – abonament

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Wyślij wiadomość do Ewa Świątek

Bądź na bieżąco z najnowszymi treściami

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najlepsze materiały prosto na swoją skrzynkę

Zapisz się do newslettera