Święto dzieci

Wydarzenie dodał(a) Katarzyna Dziubich

A jeżeli masz dziecko, najszczęśliwszy z ludzi,
Które jest jako motyl i ptaszek i kwiat...
Spójrz w oczy swego dziecka,
w sercu ci się zbudzi radość,
której nie zaćmi najsmutniejszy świat
.

Julian Ejsmond

Tradycyjnie co roku o tej porze w naszym przedszkolu odbywa się uroczysty Dzień Dziecka. W tym roku również rozpoczął się imprezowo. Z tej okazji w przedszkolu przygotowaliśmy wiele atrakcji i niespodzianek dla naszych pociech Mam nadzieję, że ten dzień na długo im zapadnie w pamięć. Dzieci świetnie się bawiły, wiedzą, że ten dzień jest inny niż pozostałe, ponieważ to jest ich święto. Wyczekiwały tego momentu, tak jak my kiedyś.

Rozpoczeliśmy ten dzień od festiwalu pioseki przedszkolnej, na którym każda grupa zaprezentowała wesołe rytmiczne melodie dla innych dzieci.

Nie obyło się bez obowiązkowych życzeń dla przedszkolaków, a później już tańce wyginance w rytm puszczanych piosenek, takich jak: „Kaczuchy”.

Wspólna zabawa przy dobrze znanych dźwiękach trwała. W przerwie pan Karol zorganizował zabawę muzyczną „Jaka to melodia”, a przedszkolaki świetnie odgadły wszystkie. Na koniec najmłodsi zasiedli do słodkiego poczęstunku.

od Katarzyna Dziubich

do Katarzyna Dziubich