"Jan Paweł II"- Jego Życie Nauka i Pasje w oczach przedszkolaków

Wydarzenie dodał(a) Danuta Oksiutowicz

Za nami doniosła uroczystość Beatyfikacji Naszego Wielkiego Rodaka Jana Pawła II. Przedszkole Miejskie Nr 7 w Łukowie zachęciło wszystkie łukowskie przedszkolaki do oddania hołdu Ojcu Świętemu poprzez wykonanie prac plastycznych pod hasłem „Jan Paweł II – Jego Życie Nauka i Pasje w oczach przedszkolaków”. Odzew dzieci i nauczycielek był wspaniały, napłynęło ponad 140 prac, a wszystkie były piękne i pełne miłości i szacunku dla naszego Kochanego Papieża. Aby uczcić dzień Beatyfikacji Jana Pawła II w dniu 29.04.2011 r. zorganizowana została wystawa prac przedszkolaków w Urzędzie Miasta Łuków, a honorowy patronat nad nią objął Burmistrz Miasta Łuków Pan Dariusz Szustek. Należy dodać, że część prac wyeksponowana została w sali konferencyjnej Urzędu Miasta im. Jana Pawła II, gdzie właśnie 29 kwietnia odbyła się uroczysta okolicznościowa sesja Rady Miasta, Powiatu i Gminy Łuków. Papież kochał dzieci i w swoim nauczaniu poświęcał im wiele miejsca, obecnie dzieci, chociaż urodzone już po jego odejściu, pamiętają o nim i kochają Go, bo przecież ON cały czas jest z nami.

Żałuję, że nie da się zamieścić wszystkich zdjęć z wystawy.

Danuta Oksiutowicz

od Danuta Oksiutowicz