Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Kolorowy tydzień


Wydarzenie dodał(a) Jolanta Wiśniewska
ponad 15 lat temu, wyświetleń 4141


Wpis został sprawdzony przez moderatora


Marzec to jeszcze czas zimowej aury ale żeby „przyspieszyć” przybycie wiosny zorganizowaliśmy w grupie Motylki Kolorowy Tydzień, jest to również propozycja zajęć programu Kubusiowi Przyjaciele Natury.
 

2 marca swoje święto obchodziła Marchewka tego dnia wszystkie dzieci przyszły ubrane na marchewkowo czyli pomarańczowo. Wszystkie nasze działania – wiersze, zabawy przy muzyce, prace plastyczne - związane były z marchewką.
 

Drugiego dnia swój dzień miał Ogórek. Już od rana wszystkie dzieci przebrane na zielono wyczekiwały gościa – panią Karolinę Bartosz z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Złotowie. Pani Karolina przedstawiła „smakowite” walory ogórka, o czym przedszkolaki same się przekonały próbując ogórek konserwowy i kiszony. Każdy również miał okazję wykonać „gąsienicę ogórkową” oczywiście z ogórka. Wybrano również Mis Ogórka którą została Weronika oraz Paweł.
 

Kolejne święto to dzień Słońca. Tego dnia obowiązywał kolor żółty. Śpiewana piosenka o Słoneczku sprawiła, że tego dnia zrobiło się bardzo słonecznie, a nawet wiosennie. Cały tydzień okazał się bardzo wesoły i kolorowy.

Zobacz wszystkie wpisy
od Jolanta Wiśniewska



Wyślij wiadomość
do Jolanta Wiśniewska

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Jolanta Wiśniewska