I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem!

Wydarzenie dodał(a) Paulina Dębiec

Już po raz kolejny nasze przedszkole bardzo aktywnie i z nieukrywaną ochotą włączyło się w tradycyjny koncert charytatywny ph: "I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem!" organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Ujeździe. Grupy starszaków profesjonalnie przedstawiły historię Pani Zimy, dzielnego policjanta i wspomnianego wcześniej, tak ukochanego staruszka, który tym razem nie miał jednak  wielkiej ochoty obchodzić Świąt Bożego Narodzenia na tradycyjny sposób...Opisywana historia kończy się jednak szczęśliwie, wszystkie dzieci otrzymują wymarzone prezenty i z jakże pieknej tradycji staje się zadość. Dumni jesteśmy z faktu, iż nasz skromny wkład w postaci wystawionego przed zaproszonymi gośćmi przedstawienia pomoże pozyskać fundusze na organizację paczek świątecznych dla najuboższych dzieci i młodzieży z terenu gminy Ujazd - inicjatywa godna polecenia, zaś powiedzenie "Lepiej jest dawać niż brać" nabiera w tym momencie realnego, jakże pięknego kształtu.

od Paulina Dębiec

do Paulina Dębiec