Dzień Babci i Dziadka w PM 15 w Będzinie - Grodźcu

Wydarzenie dodał(a) Ewa Jeziorowska

21.01.2010r. w Przedszkolu Miejskim Nr 15 w Będzinie - Grodźcu odbyła się doniosła uroczystość. Do naszego przedszkola przybyli wspaniali goście - Babcie i Dziadziusiowie. Szanownych gości powitała Pani Dyrektor składając Im najserdeczniejsze życzenia z okazji Ich święta. Pięcio- i sześciolatki zaprezentowały pięknie wyuczone wiersze, piosenki i tańce. Był również quiz "Czy dobrze znasz swoją babcię/dziadka? Czy dobrze znasz swojego wnuka/wnuczkę" - przygotowany przez panią Dorotkę, prowadzącą grupę sześciolatków.

Wszyscy świetnie się przy tym bawili. Na zakończenie części artystycznej przedszkolaki zachęciły Babcie i Dziadziusiów do wspólnego śpiewania znanej wszystkim piosenki "Szła dzieweczka". Dziadkowie byli dumni ze swoich pociech. Nagrodą dla dzieci były wielkie brawa i uśmiech na twarzach wszystkich.  Po części artystycznej 5latki i 6latki zaprosiły dostojnych gości do sal na słodki poczęstunek. W salach dzieci wręczyły swoim bliskim własnoręcznie wykonane prezenty i laurki. Następnie wszyscy mogli poczęstować się pysznymi ciastami, wypić kawę lub herbatę.

Dzień Babci i Dziadka był okazją do miłego spędzenia czasu, wzmocnienia więzi rodzinnych i zaprezentowania umiejętności i zdolności artystycznych dzieci. Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadziusiom za przybycie i miło spędzony czas. Zapraszamy za rok! Ewa Jeziorowska Danuta Janduła (wychowawczynie grupy pięciolatków)

od Ewa Jeziorowska

do Ewa Jeziorowska