Przedszkolaki w Szkole
Dnia 18 listopada Starszaki z Przedszkola nr 2 złożyły wizytę kolegom ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Koniecpolu. Dzieci obejrzały dwie scenki teatralne w wykonaniu uczniów klas II . Pierwsza dotyczyła bardzo aktualnego tematu, jakim jest zdrowie. W drugiej dzieci „przeniosły się” do jesiennego lasu, pełnego zwierzątek przygotowujących się do zimy.
Przedszkolaki były oczarowane przedstawieniem, co potwierdzała magiczna cisza, jaka panowała na sali. Dzieci podziwiały grę małych aktorów, piękną dekorację, rekwizyty oraz ciekawe i pomysłowe kostiumy.
Po występach odwiedziliśmy „ aktorów” w ich klasach. Dzieci miały okazję obejrzeć zeszyty i książki, popisać na tablicy, mieliśmy czas żeby porozmawiać ze sobą i podzielić się wzajemnie wrażeniami. Miło płynął czas podczas wspólnych zabaw, ale wreszcie nadeszła pora powrotu do przedszkola.
Dziękujemy w tym miejscu paniom E.Rucie oraz W.Kempskiej za zaproszenie oraz gościnność.
Myślę, że dzieciom wizyta w Szkole na długo zapadnie w pamięci, bo spotkaliśmy się z bardzo miłym i serdecznym przyjęciem.
Małgorzata Kurpios
Bożena Rał
Magdalena Jasińska