Drzewa w wierszu i piosence

Wydarzenie dodał(a) Marzanna Joniec

18 listopada 2009 w Przedszkolu Miejskim nr 7 „Bajkowy Świat” w Gorzowie Wlkp. odbył się konkurs przedszkolnych kół LOP „Drzewa w wierszu i piosence". Zaproszonych gości powitała p. dyrektor Jolanta Świtała. Gospodarze spotkania - dzieci z gr. III „Krasnala Hałabały" zaprezentowały przybyłym gościom dwa układy taneczne w choreografii p. Jolanty Kępki. Następnie głos zabrała v-ce prezes Zarządu LOP P. Elżbieta Kapłon, która opowiedziała zebranym o roli drzew w życiu człowieka.

Dzieciom bardzo podobała się pogadanka. Pani Ela nagrodzona została gromkimi brawami. Rozpoczął się konkurs. W jury zasiedli: UM WOŚ i R - Edyta Wyborska, Zarząd LOP- Elżbieta Kapłon, Usługi Geodezyjne -Edyta Foltyńska, Instruktor tańca- Jolanta Kępka, dyrektor PM nr 7 - Jolanta Świtała. Oceny dokonywali poprzez uniesienie każdorazowo   liścia: wesołego lub smutnego. W konkursie wzięli udział reprezentanci z 11 przedszkoli z Gorzowa Wlkp. i okolic: PI ze Skwierzyny, PS nr 2 ze Strzelec Krajeńskich, PM nr 4, PM nr 13, PM nr 15, PM nr 18, PM nr 19, PM nr 20, PM nr 22,PM nr 29 i PM nr 7.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy pamiątkowe i nagrody rzeczowe w postaci książek. Sponsorami nagród byli: Zarząd LOP, Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 7, Usługi Geodezyjne Piotr Foltyński i p. Małgorzata Kazikowska .Serdecznie dziękujemy za okazaną nam pomoc.

od Marzanna Joniec

do Marzanna Joniec