Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Przedszkolna Spartakiada w Lipnie


Wydarzenie dodał(a) Ewa Turska
ponad 15 lat temu, wyświetleń 2964


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W kwietniu Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lipnie zorganizował dla najmłodszych I Małą Halową Spartakiadę dla Przedszkolaków.

W sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum spotkały się 6-latki z lipnowskich przedszkoli i rywalizowały między innymi w wyścigu na piłce z uszami, torze przeszkód, rzucie woreczkiem do celu. Dzieci bawiły się świetnie i wszystkie konkurencje wykonywały ze sportowym zacięciem. Nie zabrakło również konkurencji dla nauczycielek, które gromko dopingowane były przez swoich podopiecznych. Sportowe zmagania zakończono wręczeniem każdemu z przedszkoli okolicznościowego pucharu oraz dyplomu za uczestnictwo w I Małej Halowej Spartakiadzie Przedszkolaków.

 

Sportowy dzień zakończono słodkim poczęstunkiem. Do zobaczenia w przyszłym roku na kolejnej Spartakiadzie!

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Ewa Turska

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!