Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Przedszkolna Spartakiada w Lipnie


Wydarzenie dodał(a) Ewa Turska
ponad 15 lat temu, wyświetleń 3019


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W kwietniu Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lipnie zorganizował dla najmłodszych I Małą Halową Spartakiadę dla Przedszkolaków.

W sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum spotkały się 6-latki z lipnowskich przedszkoli i rywalizowały między innymi w wyścigu na piłce z uszami, torze przeszkód, rzucie woreczkiem do celu. Dzieci bawiły się świetnie i wszystkie konkurencje wykonywały ze sportowym zacięciem. Nie zabrakło również konkurencji dla nauczycielek, które gromko dopingowane były przez swoich podopiecznych. Sportowe zmagania zakończono wręczeniem każdemu z przedszkoli okolicznościowego pucharu oraz dyplomu za uczestnictwo w I Małej Halowej Spartakiadzie Przedszkolaków.

 

Sportowy dzień zakończono słodkim poczęstunkiem. Do zobaczenia w przyszłym roku na kolejnej Spartakiadzie!


Zobacz wszystkie wpisy
od Ewa TurskaWyślij wiadomość
do Ewa Turska

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Ewa Turska

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka