Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Teatralnie w Lipnie


Wydarzenie dodał(a) Ewa Turska
ponad 15 lat temu, wyświetleń 2178


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W marcu w kinie "Nawojka" Miejskie Centrum Kulturalne zorganizowało przegląd teatralny dla przedszkolaków. Podczas przeglądu wystąpiło 6 przedszkoli z powiatu lipnowskiego, które zaprezentowały umiejętności teatralne swoich podopiecznych.


Nagrodę Grand Prix i nagrodę Burmistrza Miasta Lipna Janusza Dobrosia zdobyło Publiczne Przedszkole w Tłuchowie. I miejsce przypadło Publicznemu Przedszkolu w Skępem, II miejsce - Przedszkolu Miejskiemu nr 1 w Lipnie, III miejsce - Przedszkolu Miejskiemu nr 4 w Lipnie.


Wyróżnienia odebrali: Publiczne Przedszkole w Kikole za ogólny wyraz artystyczny oraz Publiczne Przedszkole „Pod Lipami” z Wioski za tematykę patriotyczną.

 

Gratulujemy!
 

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Ewa Turska

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!