Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

"Super Przedszkolaki 2017" - nagroda w plebiscycie GK 24


Wydarzenie dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 7 lat temu, wyświetleń 1355


Wpis został sprawdzony przez moderatora

16 maja czterolatki zostały zaproszone do kina „Kryterium” w ramach nagrody za zajęcie ósmego miejsca w plebiscycie GK 24 „Super Przedszkolaki 2017”.  Dzieci obejrzały bajkę pt. „Mały Książę”, która bardzo przypadła im do gustu. Ponadto wywołała wiele emocji. Przedszkolaki po raz pierwszy uczestniczyły we wspólnym seansie – w związku z tym było to dla nich ogromne przeżycie. Serdecznie gratulujemy Państwu wygranej w plebiscycie, jak również dziękujemy za wielkie zaangażowanie oraz oddane głosy.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się