Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Liczydło - zajęcie techniczne


Wydarzenie dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 7 lat temu, wyświetleń 1133


Wpis został sprawdzony przez moderatora

17 maja odbyło się kolejne zajęcie z cyklu „Mały majsterkowicz”. Przy pomocy urządzeń oraz materiałów technicznych, takich jak: wiertarko-wkrętarka, papier ścierny, nożyce, kleje, itd., czterolatki wykonały ogromne liczydło. Dzieci z wielkim zaangażowaniem tworzyły, a następnie dekorowały stelaż  liczydła. Ogromny trud włożyły także w przeliczanie oraz nawlekanie na satynowe wstążeczki „kinder-jajek”, które posłużyły nam jako koraliki. Należy podkreślić, iż najwięcej satysfakcji sprawiło dzieciom rozwiązywanie na liczydle pierwszych zadań matematycznych. Z ust przedszkolaków padło stwierdzenie: „nasze liczydło to taki całkiem fajny kalkulator”.  


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się