Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

"Mam talent" - przedszkolna prezentacja talentów


Wydarzenie dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 7 lat temu, wyświetleń 1338


Wpis został sprawdzony przez moderatora

25.04.2017 r. w naszym przedszkolu odbył się przegląd pt. "Mam talent”, który zarazem stał się podsumowaniem zajęć kółka tanecznego i teatralnego. Dzieci w kolorowych strojach prezentowały się znakomicie. Repertuar programu artystycznego był bardzo bogaty. Dzieci z kółka teatralnego wykonały wiersze J. Brzechwy i J. Tuwima: "Kwoka”, "Spoźniony słowik”," Żaba”. Zaśpiewały i zatańczyły piosenki w języku angielskim: "Listen” i "Yellow”. Natomiast dzieci z kółka tanecznego zaprezentowały polkę, pasodoble oraz taniec klaskany. Lenka, Wojtek, Jagoda i Michalina z gr. V pokazali układ choreograficzny do utworu "Boney M”, a Gabrysia i Damian wykonali cza-czę do utworu "Serduszko puka w rytmie cza-cza”. Młodzi artyści podczas prezentacji wierszy i tańców przedstawili swoje umiejętności i wyjątkowe uzdolnienia. Jury w osobach Tymka, Tamary i Wiktorii – dzieci z grupy III miało ogromny trud w ocenianiu wystąpień. Nie było wygranych ani przegranych. Występ zakończył się wręczeniem dyplomów dla wszystkich uczestników prezentacji. Należy również wspomnieć o wspaniałej widowni, która z ogromnym zapałem kibicowała swoim koleżankom i kolegom.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka