Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Światowy dzień książki w Przedszkolu nr 22


Wydarzenie dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 7 lat temu, wyświetleń 678


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Systematyczny kontakt dziecka z książką aktywizuje jego rozwój intelektualny oraz emocjonalny. Ponadto sprzyja rozwijaniu postaw twórczych i wyzwala ekspresję dziecięcą. Książka potrafi przenieść człowieka w nieznany świat pełen przygód, fantazji. W związku ze Światowym Dniem Książki w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia edukacyjne dotyczące naszej bohaterki – książki, podczas których dzieci zachęcane były do oglądania ilustracji, a następnie do czytania bajek. Niestety „moda” na czytanie książek wygasa, jednakże nasza placówka stara się rozkochać podopiecznych w słowie pisanym, między innymi poprzez utworzenie w hollu przedszkola punktu wymiany książek, zapraszanie gości w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”, stworzenie kącików czytelniczych w salach dzieci. Bardzo dziękujemy za wspieranie naszych działań.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się