Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

O wiośnie ? przedstawienie Biedronek z Przedszkola nr 12


Wydarzenie dodał(a) Karolina Sławińska
ponad 4 lat temu, wyświetleń 884


Wpis został sprawdzony przez moderatora

No, w końcu nadeszła ta nasza uprawniona wiosna. Dlatego w tym roku również postanowiliśmy wystawić przedstawienie z okazji nadejścia tak pięknej poru roku. Każdy z nas dokładnie uczył się na pamięć tekstu wierszyka, na próbach uważnie słuchał wskazówek pani, co do odgrywanych scenek. Wszyscy chcieliśmy wypaść jak najlepiej, jak to przystało na najstarszą grupę w przedszkolu.

Zadbaliśmy o wystrój sali, na dekoracji nie mogło zabraknąć bocianów, żabek, pszczółek, motylków no i biedronek. Wspólnie ustaliliśmy repertuar wiosennych piosenek, które publiczność mogła zaśpiewać razem z nami, dzięki temu atmosfera była naprawdę wiosenna. Oprócz tego widzowie mogli popisać się wiedzą na temat nazw kwiatów wiosennych oraz zatańczyć razem z nami taniec pszczółek, które otrzepują się z pyłku kwiatowego. Na koniec zaprezentowaliśmy walczyka do utworu Piotra Czajkowskiego „Taniec kwiatów”.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Karolina Sławińska