Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

SAŁATKOWE CZARY-MARY


Wydarzenie dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 7 lat temu, wyświetleń 917


Wpis został sprawdzony przez moderatora

31 stycznia odbyło się kolejne zajęcie z cyklu „Kuchenne rewolucje”. Tym razem postanowiliśmy zrobić sałatkę owocową. Przed przystąpieniem do pracy przygotowaliśmy stanowiska, umyliśmy dłonie oraz wszystkie owoce. Pamiętaliśmy również o włożeniu fartuszków. Były jabłka, mandarynki, banany, pomarańcza, gruszki a nawet kiwi. Mali kucharze szybko zabrali się do pracy: samodzielnie kroili owoce, a następnie przygotowywali sos z pomocą nowo poznanego urządzenia, jakim był blender. Sałatka wyszła pyszna – dzieci z dumą degustowały deser. Dziękujemy wszystkim rodzicom za przyniesione owoce.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!