Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Projekcja Króla Maciusia I


Wydarzenie dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 8 lat temu, wyświetleń 896


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W środę 16.11. czterolatki z obu grup obejrzały projekcję bajki telewizyjnej Król Maciuś I. Jak wiadomo autorem opowiadania o Królu Maciusiu jest największy obrońca praw dzieci - Janusz Korczak. Projekcja bajki jest ściśle powiązana z Ogólnopolskim Dniem Praw Dziecka. Przedszkolaki wzięły również udział w pokazie sprzętu multimedialnego: komputer (laptop), projektor, głośniki, odtwarzacz CD. Dzieci świetnie poradziły sobie z poznaniem nazewnictwa urządzeń, jak również sposobem podłączania poszczególnych elementów. Jednakże najbardziej czterolatkom podobała się możliwość obejrzenia bajki na dużym ekranie.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka