Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Spotkanie edukacyjne z krawcową


Wydarzenie dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 7 lat temu, wyświetleń 917


Wpis został sprawdzony przez moderatora

26 października czterolatki z grupy drugiej odwiedziła krawcowa. Pani Ania zaprezentowała dzieciom przybory, którymi na co dzień posługuje się w pracy (m.in. igły, szpilki, naparstki, nici, mydełko, miara) oraz przedstawiła etapy powstawania ubrania (mierzenie, kopiowanie formy, krojenie, fastrygowanie, szycie). Dzieci z ciekawością obserwowały pracę naszego gościa – poprosiły  nawet krawcową o nową pościel dla naszych lalek, którą następnie miały okazję  ozdobić cekinami, jak również guzikami. Największą atrakcją okazało się jednak nawlekanie nici na igłę. W ramach podziękowania czterolatki wręczyły Pani Ani własnoręcznie wykonaną laurkę i zaśpiewały piosenkę. Dla wszystkich ta lekcja była nie lada wyzwaniem, a zarazem niesamowitą przygodą.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się