🍩 Słodkie promocje i prezent – tylko do 15 lutego! Sprawdź

Akademia Edukacji

Szkolenia na najwyższym poziomie. Rozwijaj się wygodnie online lub stacjonarnie.

O Akademii
Polecamy
Szkoleniowa Środa
Akredytacja
Akademia Edukacji jest Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli. 25 czerwca 2024 r. uzyskała przedłużenie akredytacji Małopolskiego Kuratora Oświaty otrzymanej dnia 31 lipca 2019 r. Nr decyzji: NP.5470.4.2024.MD

Mali Przyjaciele książki

Wydarzenie dodał(a) Urszula Pernal ponad 11 lat temu · 1382 wyświetleń
Wpis sprawdzony przez moderatora
Mali Przyjaciele książki

Podczas trwania Tygodnia Bibliotek 2015 Przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola Baby Home wybrały się do pobliskiej biblioteki. Pani bibliotekarka oprowadziła dzieci po całej bibliotece, zaprezentowała nowoczesny sprzęt służący do czytania książek, np. dla osób niedowidzących, opowiedziała jak należy zachowywać się w bibliotece oraz pokazała, co trzeba zrobić, żeby móc wypożyczać książki. Natomiast Przedszkolaki opowiedziały, jakie są ich ulubione książki i jak należy o nie dbać. Było też czytanie książek, zagadki, zabawy ruchowe, a na koniec - słodka niespodzianka. Wizyta w bibliotece była również okazją do zdobycia kolejnego medalu - Przyjaciela Książki, w ramach projektu Poszukiwacze Przygód.

Przyjaciel Książki

Projekt wspomagający gotowość do nauki czytania przedszkolaków, a także rozbudzający zamiłowanie do książek.


Strona projektu

Zobacz wszystkie wpisy od Urszula Pernal Wyślij wiadomość do Urszula Pernal

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Wyślij wiadomość do Urszula Pernal

Bądź na bieżąco z najnowszymi treściami

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najlepsze materiały prosto na swoją skrzynkę

Zapisz się do newslettera