Społeczność
Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
Dzień Bezpiecznego Przedszkolaka
Wpis został sprawdzony przez moderatora
Dzień Bezpiecznego Przedszkolaka połaczyliśmy z Dniem Sportu. Dzieci do przedszkola mogły przynieść swoje rowerki, hulajnogi lub sprzęt sportowy. Zaczęliśmy od zagadek i konkursów, jak zachować sie bezpiecznie w różnych sytacjach w przedszkolu, na wycieczce i gdy zagraża niebezpieczeństwo np. pożaru. Oglądaliśmy i przymierzaliśmy kask i ochraniacze, a potem wyruszyliśmy na plac przedszkolny, aby pojeździć na naszych rowerkach, których przyjechało w ten dzień aż 20 do przedszkola; były też i hulajnogi. Dzieci mogły spróbować swoich sił w slalomie pomiędzy pachołkami, a po południu wybraliśmy sie z rodzicami na wycieczkę do pobliskiego lasu, w którym zrobiliśmy sobie piknik i bawiliśmy sie w chowanego.
Bezpieczny Przedszkolak
Projekt wspomagający realizację celów wychowania przedszkolnego w obszarze wdrażania dzieci do dbałości o bezpieczeństwo własne oraz innych.
Strona projektu
Zobacz wszystkie wpisy
od Agnieszka Dunaj
Wyślij wiadomość
do Agnieszka Dunaj
bliżej MAX
Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:
- gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
- atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
- 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.