Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Aktywny przedszkolak


Wydarzenie dodał(a) Katarzyna Pompa
ponad 6 lat temu, wyświetleń 868


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Cały tydzień od 25 do 29 maja br. obfitował w szereg aktywności, które były okazją do sprawdzenia kondycji przedszkolaków. Zabawy w sali przedszkolnej oaz w ogrodzie z wykorzystaniem sprzętu terenowego miały na celu wypracowanie sprawności i zwinności fizycznej dzieci z grupy 4-letniej Publicznego Przedszkola w Poddębicach. Ćwiczenia gimnastyczne wzbogacone zostały o zestaw wspomagający pracę wszystkich mięśni człowieka z wykorzystaniem różnych pomocy gimnastycznych. Dzieci dzięki ćwiczeniom w tygodniu poświęconym aktywności fizycznej  zacieśniły wieź z rówieśnikami, nauczyły zgodnej i bezpiecznej współpracy miedzy sobą, wypracowały zasadę fair play, a przy okazji udało się zdobyć ostatnią odznakę „aktywnego przedszkolaka”. Hip hip-hura!

 

Aktywny Przedszkolak

Projekt wspomagający realizację celów wychowania przedszkolnego w obszarze wychowania zdrowotnego i kształtowania sprawności fizycznej dzieci.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna PompaWyślij wiadomość
do Katarzyna Pompa

Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Pompa