Społeczność
Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
Dni Sportu pod hasłem "Gry i zabawy na wesoło z postaciami z bajek"
Wpis został sprawdzony przez moderatora
26.05.2015 r. w "Akademii Rozwoju" odbył się kolejny sportowy dzień. Tym razem były to gry i zabawy na wesoło z postaciami z bajek. Przedszkolaki przybyły przebrane za swoją ulubioną postać z bajki. Tym razem celem wspólnych zajęć było rozwijanie sprawności ruchowej dzieci, kształtowanie postaw prozdrowotnych, wdrażanie do bezpiecznego wykonywania zaplanowanych zadań sportowych oraz propagowanie kultury fizycznej wśród dzieci. Dnia dzisiejszego Przedszkolaki wzięły udział w zawodach podczas których zmagały się ze sobą bohaterowie bajek. A oto konkurencje, w których bajkowe Przedszkolaki:) wzięły udział: "Niewidome chomiki", "Rzuty do kosza", "Tor przeszkód", "Praca mrówek", "Skok w dal" oraz "Skaczące piłeczki". Każda postać z bajki radziła sobie, jak tylko potrafiła:)
Red: Agnieszka Pleśniak
Aktywny Przedszkolak
Projekt wspomagający realizację celów wychowania przedszkolnego w obszarze wychowania zdrowotnego i kształtowania sprawności fizycznej dzieci.
Strona projektu
Zobacz wszystkie wpisy
od Agnieszka Przedszkole
Wyślij wiadomość
do Agnieszka Przedszkole
bliżej MAX
Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:
- gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
- atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
- 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.