Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Bezpieczny przedszkolak


Wydarzenie dodał(a) Katarzyna Pompa
ponad 6 lat temu, wyświetleń 776


Wpis został sprawdzony przez moderatora

O bezpieczeństwie przedszkolaki z grupy 4-letniej z Publicznego Przedszkola w Poddębicach mogły się wiele ciekawych rzeczy dowiedzieć podczas spotkania ze służbami mundurowymi na stadionie w Poddębicach. Oprócz możliwości pooglądania z bliska wyposażenia uprzywilejowanych sprzętów Policji, Straży Pożarnej, pogotowania oraz wojska, dzieci miały możliwość wzięcia udziału z pokazie ćwiczebnym udzielania pierwszej pomocy podczas symulowanego wypadku. Utrwalając swą wiedze zapoznały się z numerem alarmowym oraz ważnymi znakami drogowymi, które powinny już znać jako uczestnicy ruchu drogowego. Powtórzenie tej wiedzy nastąpi tuż przed wakacjami, kiedy to ponownie zaproszą funkcjonariuszy policji na pogadankę o bezpieczeństwie podczas wakacyjnego wypoczynku.

Bezpieczny Przedszkolak

Projekt wspomagający realizację celów wychowania przedszkolnego w obszarze wdrażania dzieci do dbałości o bezpieczeństwo własne oraz innych.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna PompaWyślij wiadomość
do Katarzyna Pompa

Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Pompa