Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Mały artysta


Wydarzenie dodał(a) ALEKSANDRA BREWCZAK
ponad 11 lat temu, wyświetleń 1230


Wpis został sprawdzony przez moderatora

6 maja przedszkolaki z gr. VIII Samorządowego Przedszkola Publicznego nr 2 w Sanoku brały udział w projekcie edukacyjnym "MAŁY ARTYSTA". Tego dnia dzieci oglądały obraz namalowany przez S. Witkiewicza "Kwitnące jabłonie". Szczególną uwagę zwracały na barwy, ktore można odnaleźć w kwitnących sadach. Po wysłuchaniu opowiadania pt. "O wiosennym sadzie" przystąpiły do malowania kwitnących drzew palcami i farbami. Jest to ulubiona technika plastyczna naszych przedszkolaków, która sprawia im zawsze dużo radości. Na zakończenie zajęć dzieci aktywnie słuchały muzyki klasycznej - wzięły udział w zabawie pt. "Koniki" do utworu D. Kabalewskiego pt. "Galop".

Mały Artysta

Projekt wspomagający realizację celów wychowania przedszkolnego w obszarach wychowania przez sztukę.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od ALEKSANDRA BREWCZAK



Wyślij wiadomość
do ALEKSANDRA BREWCZAK

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Komentarze

Wyślij wiadomość do ALEKSANDRA BREWCZAK