🍩 Słodkie promocje i prezent – tylko do 15 lutego! Sprawdź

Akademia Edukacji

Szkolenia na najwyższym poziomie. Rozwijaj się wygodnie online lub stacjonarnie.

O Akademii
Polecamy
Szkoleniowa Środa
Akredytacja
Akademia Edukacji jest Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli. 25 czerwca 2024 r. uzyskała przedłużenie akredytacji Małopolskiego Kuratora Oświaty otrzymanej dnia 31 lipca 2019 r. Nr decyzji: NP.5470.4.2024.MD

Śladami przeszłości...

Wydarzenie dodał(a) Weronika Piętoń ponad 11 lat temu · 1025 wyświetleń
Wpis sprawdzony przez moderatora
Śladami przeszłości...

Diplodok, apatozaur, triceratops... Z okazji Dnia Dinozaura przedszkolaki z grupy 5,6-latków zmierzyły się z wieloma trudnymi nazwami stworzeń sprzed milionów lat. W tym dniu dzieci przyniosły do przedszkola wiele wspaniałych figurek dinozaurów, które najpierw posłużyły do wykonania matematycznych obliczeń,a później stworzyły piękną wystawę. Spacer po prehistorycznej krainie był dla dzieci bardzo ciekawym doświadczeniem.

Opowieści z Krainy Liczb

Projekt wspomagający realizację celów wychowania przedszkolnego w obszarze wspomagania rozwoju intelektualnego dzieci wraz z edukacją matematyczną.


Strona projektu

Zobacz wszystkie wpisy od Weronika Piętoń Wyślij wiadomość do Weronika Piętoń

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Wyślij wiadomość do Weronika Piętoń

Bądź na bieżąco z najnowszymi treściami

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najlepsze materiały prosto na swoją skrzynkę

Zapisz się do newslettera