Społeczność
Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
Dziekuje, przepraszam, proszę
Wpis został sprawdzony przez moderatora
W tym tygodniu grupa Pszczółek z Przedszkola Publicznego w Kozach wzięła udział w zajęciach dotyczących magicznych słów. Dzieci były bardzo zainteresowane tamatem, z chęcią odpowiadały na pytania, opowiadały o swoich emocjach, układały puzzle i świetnie się bawiły. Podsumowaniem zajęć była praca plastyczna - malowanie uśmiechniętej buzi z dantazyjną fryzurą. Pszczółki zapewniająl, że magicznych słów będą używały jeszcze częściej niż do tej pory.
Dziękuję, Przepraszam, Proszę
Projekt wspomagający realizację celów wychowania przedszkolnego w obszarze rozwijania umiejętności społecznych przedszkolaków.
Strona projektu
Zobacz wszystkie wpisy
od Beata Tomala
Wyślij wiadomość
do Beata Tomala
bliżej MAX
Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:
- gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
- atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
- 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.