Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Wielka radość "balowania"


Wydarzenie dodał(a) Maria Klimczak
ponad 9 lat temu, wyświetleń 1353


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Wszyscy doskonale wiemy, jak bardzo dzieci lubią przebierać się w różne postaci i odgrywać ich role. Taką właśnie okazją jest "Bal Karnawałowy". Jest to również świetna okazja do lepszej integracji dzieci, wzmocnienia wiezi oraz poczucia bezpieczeństwa w środowisku przedszkolnym. Staramy się, aby w kazdym roku zabawie przyświecał inny temat wiodący. Tym razem tematem były "MORSKIE OPOWIEŚCI". Wśród karnawałowych "przebierańców" mogliśmy spotkać: syrenki, rybki, delfiny, ośmiornice, żółwie, piratów, marynarzy, kapitanów, podwodne księżniczki i wielu, wielu innych, mniej lub bardziej związanych z głebinami morskimi. Podczas naszej wspólnej imprezy, na której nauczyciele rownież wystąpili w przebraniach, razem z dziećmi przeżywaliśmy wielką radość i zadowolenie, a uśmiech i dobry humor towarzyszyl wszystkim do końca dnia. Zabawy, tańce i pląsy przy właściwie dobranej muzyce oraz temperament osoby prowadzącej mają duże znaczenie i wpływ na wytworzenie właściwej - radosnej atmosfery, bo tylko taka gwarantuje powodzenie całej imprezy od początku do końca.  W naszym przypadku tak właśnie było. Nasi przedszkolacy bardzo aktywnie przeżywały wspólne "balowanie" i chętnie w nim uczestniczyły. Cieszymy się z radosnych przeżyć naszych milusińskich i... do kolejnego balu!

Maria Klimczak
Beata Sułek - Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 52


Zobacz wszystkie wpisy
od Maria KlimczakWyślij wiadomość
do Maria Klimczak

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Maria Klimczak

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się