Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

BEZPIECZNIE NA DRODZE ORAZ W INTERNECIE


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 6 lat temu, wyświetleń 425


Wpis został sprawdzony przez moderatora

11.04. grupę pięciolatków odwiedził funkcjonariusz policji – tata Antosia. Opowiedział on dzieciom o bezpieczeństwie w Internecie, udzielił wskazówek dotyczących rozmów telefonicznych przez nie prowadzonych. Ponadto przypomniał numery alarmowe i wymienił kilka sytuacji, w których przedszkolaki powinny pod nie zadzwonić. Na średniaków czekała również niespodzianka – wyjście na skrzyżowanie znajdujące się w pobliżu przedszkola w towarzystwie policjantów. Dzieci miały możliwość utrwalenia informacji dotyczących bezpiecznego poruszania się po drodze, jak również zaprezentowania swoich umiejętności w praktyce. Wielką frajdą było dla przedszkolaków obejrzenie radiowozu oraz sprzętu policyjnego, m.in. kajdanek, nakryć głowy. Na koniec spotkania każde dziecko otrzymało opaskę odblaskową. Dziękujemy tacie Antosia za przygotowanie pouczających i atrakcyjnych zajęć.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka