Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

PYZA NA POLSKICH DRÓŻKACH W PRZEDSZKOLU NR 22 W KOSZALINIE


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 6 lat temu, wyświetleń 700


Wpis został sprawdzony przez moderatora

05.03.2018 r. pięciolatki otrzymały list napisany przez dzieci z Niepublicznego Przedszkola Językowo - Artystycznego ‘Akademia Bystrzaka’ w Krakowie. Przedszkolaki z niecierpliwością czekały na moment, w którym będą mogły otworzyć kopertę. Gdy nadszedł czas zajęć średniaki zajrzały do środka przesyłki, gdzie znalazły Pyzę, jej paszport, list, legendę o smoku wawelskim, kolorowankę, mapę Krakowa oraz zdjęcia Pyzy na krakowskim szlaku. Były zachwycone. Przez cały tydzień spędzony z nową przyjaciółką – Pyzą – pięciolatki poznawały krakowskie szlaki, zwyczaje, tańce, strój ludowy, legendy, wykonywały prace plastyczne z nimi związane, pracowały z mapą Polski oraz Krakowa. Ponadto każdy miał możliwość wykonania swojej własnej Pyzy, co sprawiło dzieciom mnóstwo radości. Pod koniec tygodnia średniaki napisały list do ‘Bystrzaków’, który wraz z paszportem i koszalińską legendą jest już w drodze do Krakowa. Był to niesamowity tydzień, pełen przygód, jak również emocji.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka