Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD TANECZNY "MAGIA TAŃCA"


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 6 lat temu, wyświetleń 491


Wpis został sprawdzony przez moderatora

21.02.2018 r. w Centrum Kultury 105 w Koszalinie odbyła się pierwsza edycja konkursu tanecznego „Magia tańca”, którego głównym organizatorem było Przedszkole nr 19. Naszą placówkę reprezentował zespół „One Step” – Lena, Agata i Ula z grupy III. Dziewczynki zaprezentowały układ taneczny do piosenki Luisa Fonsi pt. „Despacito”, którym podbiły serca nie jednego widza. Po obejrzeniu występów wszystkich grup tanecznych jury udało się na pełną emocji naradę, podczas której ustalono, iż wszystkie zespoły zasłużyły na zajęcie pierwszego miejsca. Tak więc każda grupa taneczna otrzymała nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Serdecznie gratulujemy dziewczynkom wspaniałego występu i życzymy dalszych sukcesów w dziedzinie tańca :).


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka