Ostatnie dni przedsprzedaży! Odbierz gratis – sprawdź

Akademia Edukacji

Szkolenia na najwyższym poziomie. Rozwijaj się wygodnie online lub stacjonarnie.

O Akademii
Polecamy
Akademia Dziecięcej Matematyki
Akredytacja
Akademia Edukacji jest Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli. 25 czerwca 2024 r. uzyskała przedłużenie akredytacji Małopolskiego Kuratora Oświaty otrzymanej dnia 31 lipca 2019 r. Nr decyzji: NP.5470.4.2024.MD

Zespół Wychowania Przedszkolnego przy PSP w Kobielach Wielkich

Wpis dodał(a) Agnieszka Jakubowska ponad 8 lat temu · 659 wyświetleń
Wpis sprawdzony przez moderatora

Dzieci z oddziału przedszkolnego OPII poznawały - jak co roku przed świętami Wielkanocnymi - obrzędy i tradycje związane z Wielkanocą. Najpierw przywołały wiosnę podczas spaceru z Marzanną i pięknymi kwiatami, potem tuż przed Wielkanocą dekoroały pisanki, tworzyły ozdoby i stroiki. Chetnie skorzystaliśmy ze scenariuszy zawartych w miesięczniku "Bliżej przedszkola". Omawialiśmy, co powinno się znaleźć w koszyczku wielkanocnym oraz co symolizują dane potrawy. Dzieci bardzo chętnie brały udział w zajęciach, wykazały duże zainteresowanie.

bliżej MAX – abonament

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Wyślij wiadomość do Agnieszka Jakubowska

Bądź na bieżąco z najnowszymi treściami

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najlepsze materiały prosto na swoją skrzynkę

Zapisz się do newslettera