Akademia Edukacji

Szkolenia na najwyższym poziomie. Rozwijaj się wygodnie online lub stacjonarnie.

O Akademii
Polecamy
Akademia Dziecięcej Matematyki
Akredytacja
Akademia Edukacji jest Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli. 25 czerwca 2024 r. uzyskała przedłużenie akredytacji Małopolskiego Kuratora Oświaty otrzymanej dnia 31 lipca 2019 r. Nr decyzji: NP.5470.4.2024.MD

Dzień kota

Wpis dodał(a) Sabina Penkała ponad 8 lat temu · 595 wyświetleń
Wpis sprawdzony przez moderatora

W dniu 16.02.2018 roku w Przedszkolu nr 5 w Mikołowie w grupie Motylków obchodziliśmy nietypowe święto - „Święto Kota”. Wszystkie dzieci zamieniły się tego dnia w kociaki, tańczyły przy muzyce, oglądały ilustracje przedstawiające milusińskie zwierzątka i dowiedziały się wiele ciekawych rzeczy na ich temat. Brały również udział w konkursach takich jak „Zwijanie kłębka wełny”, rysowania kotka, rozwiązywania zagadek o kotach oraz śpiewania kocich piosenek. Na zakończenie uroczystości każde dziecko otrzymało pamiątkowy emblemat z wizerunkiem kota. Ten dzień był pełen wrażeń, wszystkie dzieci wspaniale się bawiły.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu

Zobacz wszystkie wpisy od Sabina Penkała Wyślij wiadomość do Sabina Penkała
Strona www dla przedszkola – przykładowy szablon

Strona www dla przedszkola Tylko 259 zł/rok

Gotowa strona, domena i serwer – bez pomocy informatyka. Otrzymujesz wszystko w jednym miejscu:

  • gotową stronę www z profesjonalnym szablonem,
  • prosty panel, który obsłuży każdy nauczyciel,
  • pełne wsparcie techniczne w cenie.

Wyślij wiadomość do Sabina Penkała

Bądź na bieżąco z najnowszymi treściami

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najlepsze materiały prosto na swoją skrzynkę

Zapisz się do newslettera