Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Książka dla przedszkolaka w przedszkolu w Nieborowicach


Wpis dodał(a) joanna zmarzly
ponad 4 lat temu, wyświetleń 530


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dzieci z Publicznego Przedszkola z Oddziałem Integracyjnym w Nieborowicach wzięły udział w projekcie czytelniczym „Książka dla przedszkolaka”. Dzieci z grupy Biedronki swoją przygodę z projektem zaczęły od uczestnictwa w zajęciach przybliżających im proces powstawania książki. Swoje zainteresowania czytelnicze  rozwijają poprzez: uczestniczenie w akcjach czytelniczych, zapraszanie do wspólnego czytania rodziców, którzy czytają nam nasze ulubione bajki i baśnie. Współpracujemy również z Gminną Biblioteką Publiczną W Nieborowicach. Dzieci z wszystkich grup chętnie wykonują prace plastyczne, które ozdabiają wnętrze biblioteki, zapraszamy również Panią Bibliotekarkę na zajęcia i odwiedzamy bibliotekę. W naszym przedszkolu w każdej sali znajduje się kącik czytelniczy, z którego w każdej wolnej chwili dzieci mogą korzystać. Natomiast w głównym holu przedszkolnym powstał „Przedszkolny Punkt Wymiany Książek”. Punkt cieszy się dużym zainteresowaniem wśród rodziców i dzieci. Codziennie można zauważyć nowe egzemplarze ciekawych książek przynoszonych przez dzieci do przedszkola, które szybko znikają z półki.

 

Książka dla przedszkolaka

Projekt zachęcający do promowania czytelnictwa oraz rozbudzania miłości do literatury wśród dzieci od najmłodszych lat.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od joanna zmarzlyWyślij wiadomość
do joanna zmarzly

Komentarze

Wyślij wiadomość do joanna zmarzly
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz