PRZEDSPRZEDAŻ 3 tomu Złotej Kolekcji – ostatnie dni niższej ceny!

Akademia Edukacji

Szkolenia na najwyższym poziomie. Rozwijaj się wygodnie online lub stacjonarnie.

O Akademii
Akredytacja
Akademia Edukacji jest Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli. 25 czerwca 2024 r. uzyskała przedłużenie akredytacji Małopolskiego Kuratora Oświaty otrzymanej dnia 31 lipca 2019 r. Nr decyzji: NP.5470.4.2024.MD

"W krainie tolerancji " - Grupa "Rekinki" z Przedszkola nr 53 w Gdyni

US
Wpis dodał(a) Urszula Szewczuk ponad 9 lat temu · 690 wyświetleń
Wpis sprawdzony przez moderatora

Żyjemy w wielokulturowym świecie, obok mieszkają ludzie innych ras czy religii. Jednak nie tylko o takie różnice tu chodzi. Trzeba popatrzeć czasem znacznie bliżej. Trudno czasem zaakceptować kolegę czy koleżankę, która zwraca uwagę swoim zachowaniem, chociaż wyglądem się nie różni.
Grupa "Rekinki" często przypomina sobie ten projekt, bo wiedzę teoretyczną znała doskonale, lecz z praktyką już bywało trudniej. Przedszkolaki coraz lepiej sprawdzają się w sytuacjach codziennych, a nie tylko w czasie zajęć, można już powiedzieć, że są tolerancyjni.

Poszukiwacze Przygód - W krainie tolerancji

Podczas realizacji tego projektu przedszkolaki przekonały się, że każdy z nas jest inny, ale dlatego każdy z nas jest wyjątkowy.


Strona projektu

Zobacz wszystkie wpisy od Urszula Szewczuk Wyślij wiadomość do Urszula Szewczuk
Gotowa strona www przedszkola – przykładowy wygląd na urządzeniach

Uruchom stronę przedszkola bezpłatnie od 218 zł/rok 14 dni bez opłat

Po kilku minutach masz gotową stronę i dostęp do prostego panelu. Dodajesz własne treści, wybierasz wygląd i sprawdzasz wszystko na stronie swojej placówki.

  • hosting, SSL, kopie i pomoc techniczna w cenie
  • ponad 50 szablonów do wyboru
  • panel, który nauczyciele obsługują samodzielnie

Domenę, BIP i indywidualny wygląd możesz zamówić dodatkowo.

Uruchom bezpłatnie 

Decyzja po 14 dniach.

Bądź na bieżąco z najnowszymi treściami

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najlepsze materiały prosto na swoją skrzynkę

Zapisz się do newslettera