Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Odwiedziny zwierzaków


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 6 lat temu, wyświetleń 456


Wpis został sprawdzony przez moderatora

01.02.2018 r. pięciolatki gościły krewnych Tosi oraz ich pupili – chomika, kotka, pieska. Wspólna zabawa ze zwierzętami, wykonywane przez nie sztuczki, możliwość pielęgnacji, a nawet sama obecność sprawiły, iż radości w naszej sali nie było końca! Dzięki spotkaniu edukacyjnemu dzieci utrwalały swoją wiedzę z zakresu opieki nad zwierzętami domowymi, uwrażliwiały się na ich potrzeby, uczyły się odpowiedzialności. Serdecznie dziękujemy p. Ani, Emilii, Robertowi oraz Krzysztofowi za rewelacyjne spotkanie.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się