Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

"SMUTNA KRÓLEWNA" - teatrzyk nauczycielek


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 6 lat temu, wyświetleń 678


Wpis został sprawdzony przez moderatora

13.02.2018 r. przedszkolaki z grup I oraz III obejrzały kolejny już teatrzyk nauczycielek pt. „Smutna królewna”. To opowieść o Emilce, królewnie, która była zrozpaczona brakiem obecności najlepszego przyjaciela – Adasia. Król wraz z poddanymi próbowali sprawić, aby księżniczka ponownie zaczęła się uśmiechać, jednak ich starania nie przynosiły pożądanych skutków.  Ostatecznie historia Emilki zakończyła się szczęśliwie – Adam wrócił za sprawą Żabiego Czarodzieja do królestwa. Dzieci z wielkim zaangażowaniem śledziły prezentowaną historię. W ramach integracji maluszki wraz ze średniakami narysowały, a następnie pokolorowały bohaterów teatrzyku. Spotkanie zakończyło się wspólną zabawą.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!