Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Wizyta myśliwego w krasnobrodzkim przedszkolu


Wpis dodał(a) Barbara Dziura
ponad 8 lat temu, wyświetleń 838


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W ramach projektu „Czy łatwo ptakom i zwierzętom przetrwać zimę?” grupa „Słoneczka” gościła pana myśliwego, który bardzo ciekawie opowiadał o swojej pracy  i sposobach dbania o zwierzęta i ptaki w okresie zimowym. Pan Piotr do spotkania przygotował się wyjątkowo starannie. Mieliśmy okazję zobaczyć poroże jelenia i kozła, dotknąć „szabli” i „fajek” dzika.  Korzystając z okazji wyszliśmy z zaproszonym gościem do pobliskiego lasu w celu rozpoznawania  tropów zwierząt i obserwacji terenu przez lornetkę.  

Bardzo dziękujemy za wizytę!

Poszukiwacze Przygód - W krainie dobrych uczynków


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Barbara Dziura



Wyślij wiadomość
do Barbara Dziura

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Barbara Dziura