Uroczystość z okazji dnia Babci i Dziadka

Wpis dodał(a) Wioletta Wojtalewicz

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w grupie "Gumisie".

"Dziś dla Babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia, dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia’’ te słowa można było usłyszeć podczas uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka, który odbył się 25 stycznia w Samorządowym Przedszkolu nr 2 w Szubinie, w grupie dzieci 4 letnich "Gumisie".

Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu. Dlatego Dzień Babci i Dziadka obchodzimy w naszym przedszkolu bardzo uroczyście. Dzieci przygotowały specjalny dla Nich program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. W przygotowanym programie artystycznym wnuczęta wyraziły swoją miłość i wdzięczność dla ukochanych osób. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Niejednej babci i dziadkowi zakręciła się łza w oku.

Następnie wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom przygotowane upominki. W dalszej części uroczystości niecodzienni goście zostali zaproszeni do słodkiego poczęstunku. Czas upływał przy zabawach z wnukami, konkursach i wspólnych tańcach. Pełne radości i uśmiechu twarze zaproszonych gości pokazały nam jak ważne są takie spotkania i wspólny czas razem z wnukami.

Wioletta Wojtalewicz

od Wioletta Wojtalewicz