Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

My "Muchomorki" jesteśmy tolerancyjni


Wpis dodał(a) Iwona Gajda
ponad 8 lat temu, wyświetleń 838


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Grupa "Muchomorki" z Przedszkola nr 1 w Jędrzejowie obchodziła Międzynarodowy Dzień Tolerancji. W tym dniu dzieci w skupieniu wysłuchały baśni H. Ch. Andersena pt: "Brzydkie kaczątko". Poprzez omówienie treści utworu dzieci dowiedziały się, że nie należy oceniać nikogo po wyglądzie. Dzieci poznały także znaczenie pojęcia "Tolerancja ", następnie wykonały piękny plakat. Obchodząc ten dzień miałam na celu kształcić u dzieci prawidłowe postawy społeczne, w szczególności akceptację odmienności innych oraz poszanowanie cudzej godności.

Poszukiwacze Przygód - W krainie tolerancji

Podczas realizacji tego projektu przedszkolaki przekonały się, że każdy z nas jest inny, ale dlatego każdy z nas jest wyjątkowy.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Iwona Gajda



Wyślij wiadomość
do Iwona Gajda

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Iwona Gajda